پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی اعلام کرد:


اجرای طرح واکسیناسیون رفتار ایمن ترافیکی در محدوده مدارس حاشیه جاده های خراسان رضوي

تاریخ انتشار: 1397/02/11

 

​مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی ضمن گرامی داشت هفتم اردیبهشت به مناسبت روز ملی ایمنی حمل و نقل، از اجرای طرح واکسیناسیون ترافیکی در مدارس حاشیه جاده های استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری افزود: این طرح به صورت نمادین اجرا خواهد شد و هدف ما از اجرای آن اطلاع رسانی و بالا بردن سطح اطلاعات ایمنی دانش آموزان مدارس حاشیه راه های استان است.
وی ادامه داد: در حوزه سلامت برای ایمنی از بیماری ها طرح واکسیناسیون اجرا می شود تا جامعه را از خطر بيماري ها  در امان نگه دارد لذا با الهام از این کار، برای ایمن کردن دانش آموزان از خطراتی که به واسطه زندگی در حاشیه راه های مواصلاتی وجود دارد، طرح ابتكاري واکسیناسیون ترافیکی  به اجرا  گذاشته مي شود که درطی آن آموزش هایی  به این گروه از ساکنان مناطق حاشیه ای راه ها ارائه می شود و در آخر تعهدنامه ای جهت رعايت امضاء و پس از آن نیز کارتی نمادين به عنوان کارت واکسیناسیون ایمنی به آن ها داده می شود.
وی با بیان اینکه این طرح به مناسبت روز ملی ایمنی حمل و نقل آغاز شد و برای اولین بار دريكي از مدارس ابتدایی در حوزه رضویه اجرا شد، افزود: براساس برنامه ریزی براي اين طرح صورت گرفته تا پایان سال جاری در 100 مدرسه واقع در حاشیه راه های مواصلاتی استان به اجرا  گذاشته شود.
 مشخصات:
نظرات: *