پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتجدید بیعت مدیران وکارکنان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی با آرمانهای شهداءانقلاب ودفاع مقدس

تاریخ انتشار: 1398/11/17

همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استاندار خراسان رضوی،  مدیرکل ومعاونین اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای واعضای شورای اداری خراسان رضوی با حضور در گلزار شهدای بهشت رضا (ع) مشهد با آرمانهای والای شهیدان تجدید پیمان کردند.

حجه الاسلام مزینانی دبیر شورای فرهنگی اداره کل  روز پنجشنبه درخصوص این مراسم گفت: مدیران وکارکنان این اداره کل در معیت استاندارمحترم خراسان رضوی با حضور بر مزار شهدای انقلاب اسلامی و سرداران شهید دوران دفاع مقدس از جمله شهیدان شوشتری و چراغچی با قرائت فاتحه و زیارت شهدا، یاد و خاطره رشادتها و خدمات آن عزیزان را در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گرامی داشتند.

مزینانی افزود: این مراسم با مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت (ع) با حضور جمع کثیری از مردم وکارکنان دولت برگزار شد.

خراسان رضوی در مبارزات انقلابی مردم برای سرنگونی رژیم پهلوی ۱۶۷ شهید و ۴۳ جانباز تقدیم کرد.

همچنین در دوران ستمشاهی ۸۰ مبارز خراسانی در زندانهای رژیم محبوس و زیر شکنجه بودند که از آنان به عنوان آزاده و زندانی سیاسی دوران رژیم طاغوت یاد شده و دارای پرونده در بنیاد شهید هستند.

خراسان رضوی در مجموع ۱۷ هزار و ۲۷۹ شهید، ۴۹ هزار و ۴۸۸ جانباز و سه هزارو ۳۹۶ آزاده سرفراز را در راه تحقق آرمانهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

 ​مشخصات:
نظرات: *