پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیورود روزانه 23 هزار وسیله نقلیه به خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1398/12/28

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای ،نصری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: همزمان با روزهای منتهی به سال نو و در روزهای شیوع کرونا روزانه حدود 23 هزار وسیله نقلیه وارد خراسان رضوی می شود.

ابراهیم نصری افزود: طی دیروز سه شنبه و روز قبل از آن به ترتیب 23 هزار و23 دستگاه و 22 هزار و 437 دستگاه خودرو اعم از سواری شخصی و ناوگان باری و مسافری به استان وارد شده اند که این تردد از طریق دستگاه های تردد شمار جاده ای ثبت شده است.

وی گفت: دیروز سه شنبه 27 اسفند ماه ورود خودرو به استان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 56 درصد کاهش داشته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: از این تعداد وسیله نقلیه ورودی به استان بیش از 90 درصد خودروی سواری شخصی است و با احتساب 2 مسافر برای هر خودرو می توان شمار مسافران ورودی به استان از طریق جاده را محاسبه کرد.

نصری اضافه کرد: البته باید توجه داشت در روز گذشته 27 درصد خودروهای ورودی به استان پلاک غیربومی خراسان رضوی داشته اند و عملا می توان آنان را مسافر غیربودمی استان دانست.   

وی همچنین گفت: ظرف روزهای ۱۶ تا 27 اسفند ماه جاری 263 هزار و 715 دستگاه خودرو از مسیر جاده‌های فاروج - قوچان، سه راه چکنه - قوچان در شمال، داورزن - سبزوار در غرب، اسفراین - سبزوار در شمال غرب، فردوس - بجستان در جنوب، بردسکن - کاشمر در جنوب غربی، فردوس- گناباد، قاین - گناباد و قاین - خواف در جنوب خراسان رضوی وارد این استان شدند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 43 درصد کاهش داشته اند.​مشخصات:
نظرات: *