پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتعمیر و مرمت 22 دستگاه از پلهای آسیب دیده در نیشابور

تاریخ انتشار: 1399/04/07

مجید مفیدی فر رییس اداره راهداری وحمل نقل جاده ای شهرستان نیشابور از تعمیر22 دستگاه از پل های آسیب دیده با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال در شهرستان نیشابور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل نقل جاده ای خراسان رضوی مفیدی فرگفت : 2390 دستگاه پل در کل محورهای شهرستان نیشابور توسط اداره راهداری نگهداری می‌شود که از این تعداد 300  دستگاه پل بزرگ و 2090 دستگاه پل کوچک هستند و از این میان حدود 15 در صد آن نیاز به مرمت و باز سازی دارد .

مفیدی فر اضافه کرد: با پیگیری های  اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور و تلاش و اقدامات اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی در تخصیص اعتبار و برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار ، 22 دستگاه پل بزرگ وکوچک  با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال توسط پیمانکار اداره کل و راهداران نیشابوری در جاده‌های این شهرستان تعمیر و بهسازی شده است.

رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان نیشابور ادامه داد : بهسازی و تعمیر پل‌ها شامل تعمیر رادیه برید ، مرمت دال‌های فرسوده و ترمیم دستک‌های پل ، باکس‌گذاری و تعریض پل، مقاوم‌سازی پایه پل‌ها ، تنقیه و لایروبی ،  تعمیر دیواره‌های هدایت آب و مرمت قرنیز  ، که در اثر فرسودگی و سیل بردگی ها تخریب شده بود ، انجام شده است  .مشخصات:
نظرات: *